Forever Bright Aloe vera, zubní pasta, 130 g

250,00 Kč
S DPH

Gel na zuby s vysokým obsahem aloe a propolisu. Má výrazné antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti.

Počet
Out-of-Stock

Popis a účel:
Forever Bright je jedinečný zubní gel na bázi aloe vera, určený pro celou rodinu. Je namíchán z čistých produktů nejvyšší kvality. Základní složkou je stabilizovaný aloe vera gel, do kterého je přidán včelí propolis. Tato kombinace má nejen bezvadné antibakteriální vlastnosti pro zamezení tvorby zubního plaku a k zachování svěžího dechu, ale navíc díky svým protizánětlivým vlastnostem velmi dobře působí na dásně a jemnou sliznici ústní dutiny. Je zvláště vhodný při krvácení dásní a tvorbě ústních vřídků. Pokud je čistění zubním kartáčkem příliš bolestivé, je možné zubní gel aplikovat přímo. Optimální obsah aloe vera gelu potřebný na účinné čistění byl stanoven po dlouhodobých testech na přední vysoké škole zubního lékařství v USA. Dalším podkladem pro definitivní návrh složení byly posudky, které jsme získali od mnoha lékařů a dentistů. Konečným výsledkem je zubní gel, jehož čisticí schopnost je neporovnatelná s jinými výrobky a jehož abrazivita je tak nízká, že byl nezávislou dentální laboratoří vyhlášen za leštící gel! Pro formu zubního gelu jsme se rozhodli na podkladě výsledků průzkumu trhu, který prokázal, že zákazníci mu dávají přednost před zubní pastou. Další přitažlivé vlastnosti tohoto výrobku jsou jeho čerstvý vzhled a osvěžující chuť. Po využívání jedné nebo dvou tub zubní pasty Forever Bright se většina lidí už zdráhá koupit jinou značku.

Složení:
Stabilizovaný aloe vera gel (35,53%), sorbitol, hydratovaný oxid křemičitý, glycerin, laurylsulfát sodný, karagenan, příchuť, včelí propolis, sacharin sodný, benzoan sodný, chlorofyl-měď komplex.

Obsah, forma:
130 g, plast. tuba, gel

Dávkování:
K udržení dobrého stavu chrupu si po každém jídle vyčistěte zuby gelem Forever Bright Aloe Vera Toothgel, choďte pravidelně na zubní prohlídky a mezi jednotlivými jídly se vyhněte sladkostem. (Enzymy v aloe vera nejsou kompatibilní s fluorem. Pro kompletní dentální péči doporučujeme vyplachovat ústa ústní vodou s fluorem.)

FLP
FLPZB