BIO Česnekové krekry 85 g

57,00 Kč
S DPH

Vyzkoušejte zcela nové česnekové krekry, které jsou nyní k dostání na našem e-shopu a v prodejnách zdravé výživy. Česnek patří mezi tradiční ingredience v české kuchyni a proto si na jeho chuti můžete nyní pochutnávat i s našimi krekry. Hlavní složkou těchto krekrů jsou však kešu oříšky, které Vám dodají energii a řadu minerálů, kdykoliv si vzpomenete. 

Počet

Vyzkoušejte zcela nové česnekové krekry, které jsou nyní k dostání na našem e-shopu a v prodejnách zdravé výživy. Česnek patří mezi tradiční ingredience v české kuchyni a proto si na jeho chuti můžete nyní pochutnávat i s našimi krekry. Hlavní složkou těchto krekrů jsou však kešu oříšky, které Vám dodají energii a řadu minerálů, kdykoliv si vzpomenete. Tento český výrobek od kvalitního výrobce RAWFOOD je šetrně sušen při nízké teplotě do 42°C tak, aby zůstaly zachovány všechny enzymy, vitaminy a minerály. Skvělá volba pro milovníky česneku, kteří si chtějí dále dopřávat tuto chuť a potřebují například něčím nahradit nezdravé topinky.

Složení: kešu ořechy* (40%), lněné semínko zlaté*, mrkev*, rajčata*, česnek (13%), paprika mletá*, mořská nerafinovaná sůl, citronová šťáva*, *- produkt ekologického zemědělství.

Informace pro alergiky: Výrobek obsahuje ořechy a může obsahovat stopy celeru a sezamového semínka.

Hmotnost: 85 g

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g produktu:

Energetická hodnota 506 kcal / 2108 KJ

Tuků celkem 37 g, z toho nasycené mastné kyseliny 6 g

Sacharidy celkem 23 g, z toho cukry 7 g

Bílkoviny 16 g

Vláknina 16 g

Sůl 1,02 g

RAWFOOD
RFCK1
20 ks