Oči- přírodní kapsle, 90 ks

399,00 Kč
S DPH

Přírodní bylinné kapsle sestavené podle originální receptury, chráněné ochrannou známkou, určené na konkrétní problém: přirozené funkce očí a zraku

Počet

Složení:

Borůvka extrakt  - podporuje přirozené funkce očí, elasticitu drobných cév.

Vitamin B2 (riboflavin) - přispívá k udržení normálního stavu zraku.

Vitamín E (acetát 50%)  - přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Zinek (laktát zinečnatý) - přispívá k udržení normálního stavu zraku

Taurin - aminokyselina 

Lutein - podporuje přirozené funkce očí

Camu Camu - exotické ovoce s přirozeným výskytem vitamínu C

Stearan hořečnatý

Unikátní přírodní bylinné kapsle, kde je spojená úžasná síla léčivých bylin, vitamínů a minerálů. Označené byliny jsou ve formě koncentrátu.

Koncentrát vzniká luhováním byliny nebo houby v luhovacím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině či houbě je speciální technologií vysušen na prášek. Tento prášek se pak dávkuje do jednotlivých kapslí. Koncentráty mají vysokou kvalitu, vysokou vstřebatelnost a jsou velmi účinné. Koncentráty obsahují daleko více účinných látek než namletá bylina nebo houba a také jeho vstřebatelnost v organismu je velmi vysoká.

Výrobek obsahuje byliny, které mají testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy, testy na radioaktivitu. Kapsle Serafin jsou čistě přírodní a svojí technologií výroby zaručují vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány.

Dávkování: 3 x denně 1 tabletu mezi jídly

Obsah balení: 90 kapslí

Serafin
SEOCI
20 ks