Femina happy 45+ 90 ks

399,00 Kč
S DPH

Přírodní bylinné kapsle sestavené podle originální receptury, chráněné ochrannou známkou, určené na konkrétní problém: klimakterium, stres, hormonální aktivita

Počet

Složení:

Andělika čínská – podporuje normální průběh klimakteria, napomáhá správné funkci močového měchýře a kloubů

Mučenka opletní - napomáhá  normálním psychickým funkcím a spánku

Hořčík (laktát hořečnatý dihydrát) - snižuje vyčerpání, podporuje psychiku , kosti a klouby

Vitamin B6 (pyridoxin) - přispívá k regulaci hormonální aktivity

Stearan hořečnatý

Unikátní přírodní bylinné kapsle, kde je spojená úžasná síla léčivých bylin a také vitamínů a minerálů. Označené byliny jsou ve formě koncentrátu.

Koncentrát vzniká luhováním byliny nebo houby v luhovacím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině či houbě je speciální technologií vysušen na prášek. Tento prášek se pak dávkuje do jednotlivých kapslí. Koncentráty mají vysokou kvalitu, vysokou vstřebatelnost a jsou velmi účinné. Koncentráty obsahují daleko více účinných látek než namletá bylina nebo houba a také jeho vstřebatelnost v organismu je velmi vysoká.

Výrobek obsahuje byliny a houby, které mají testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy, testy na radioaktivitu. Kapsle Serafin jsou čistě přírodní a svojí technologií výroby zaručují vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány.

Dávkování: 1-2 tablety mezi jídly

Složení: Mučenka opletní Hořčík Andělika čínská Vitamín B6

Balení: 90 ks

Serafin
SEFEMHA45
20 ks