Feel Eco univerzální prací prášek 600 g

88,00 Kč
S DPH

Ekologický univerzální prostředek k praní veškerého stálobarevného prádla při nízkých teplotách 30, 40, 60 a 90°C. Prací prášek je vhodný pro všechny druhy materiálů mimo vlnu a hedvábí. Dermatologicky testováno u osob s citlivou pokožkou (NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH). 

Počet

Dermatologicky testováno u osob s citlivou pokožkou (NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH). Aktivní látky obsažené v pracím prostředku jsou rostlinného původu (certifikováno VEGAN) a jsou snadno biologicky rozložitelné (biodegradabilní) = šetří životní prostředí.

Je velmi účinný již při nízkých teplotách díky svému koncentrovanému složení a vysokému obsahu enzymů.

Pokyny:

1) Roztřiďte prádlo(naapříklad podle barvy míry zašpinění, druhu vlákna).

2) Perte plnou pračku.

3) Vyhněte se použití příliš velkého množství pracího prostředku = dodržte návod na dávkování = až 10 pracích dávek.

4) Pro odstranění silných nečistot lze Feel Eco prací prášek Univesal kombinovat i s Feel Eco odstraňovačem skvrn, který oživí bílou barvu a vrátí jí jas.Roztřiďte prádlo (například podle barvy míry zašpinění, druhu vlákna).

Ruční praní:

Jednu až dvě polévkové lžíce (dle stupně znečistění a objemu vody) prášku nasypte do teplé vodní lázně a nechejte rozpustit. Poté perte běžným způsobem.

Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekombinujte různé mycí prostředky.

Složení: bělící činidla na bázi kyslíku, zeolity, aniontové povrchově aktivní látky 5–15 %, mýdlo, polykarboxyláty, neiontové povrchově aktivní látky 5 %, enzymy, parfémy.

Hmotnost: 600 g

FEEL ECO
FE1
20 ks