Plíce - přírodní kapsle, 90 ks

399,00 Kč
S DPH

Přírodní bylinné kapsle sestavené podle originální receptury, chráněné ochrannou známkou, určené na konkrétní problém: dýchací systém, imunita, mikrobiální rovnováha

Počet

Složení:

Jitrocel kopinatý – extrakt -  podporuje normální funkce dýchacího systému a mikrobiální rovnovánu. Je to imunitní antioxidant

Agaricus– extrakt -  přírodní houba tradiční čínské medicíny působící na čchi v meridiánu plic 

Zinek (laktát zinečnatý) – přispívá k normální funkci imunitního systému a metabolismu kyselin a zásad

Camu camu - exotické ovoce s přirozeným obsahem vitamínu C

Unikátní přírodní bylinné kapsle, kde je spojená úžasná síla léčivých bylin a také vitamínů a minerálů. Označené byliny jsou ve formě extraktu.

Extraktt vzniká luhováním byliny nebo houby v luhovacím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině či houbě je speciální technologií vysušen na prášek. Tento prášek se pak dávkuje do jednotlivých kapslí. Extrakty  mají vysokou kvalitu, vysokou vstřebatelnost a jsou velmi účinné. Extrakty obsahují daleko více účinných látek než namletá bylina nebo houba a také jeho vstřebatelnost v organismu je velmi vysoká.

Výrobek obsahuje byliny a houby, které mají testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy, testy na radioaktivitu. Kapsle Serafin jsou čistě přírodní a svojí technologií výroby zaručují vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány.

Dávkování: 2 - 4 kapsle za den mezi jídly

Obsah balení: 90 kapslí

Serafin
SESTPLI
9 ks