OBCHODNÍ PODMÍNKY

Objednávky přijímáme:

a) telefonicky

Po - pá: 8:30 - 12:00 a 13:00 - 17:00

Mobil na prodejnu: + 420 777 141 597


b) e-mail:

bio-harmonie@seznam.cz

Vaše dotazy, objednávky, podklady k platbě apod. vyřizuji nejpozději do 24 hodin od zaslání.

Většina nabízeného zboží je skladem. V případě, že zboží není na skladě, budete o tom neprodleně informování.

Dodací podmínky:

Objednávka je návrhem kupní smlouvy mezi dodavatelem Ing. Eva Cikánová, IČ75361205 - a zákazníkem, která vzniká závazným potvrzením objednávky prodávajícím.

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží. Zásilky jsou odesílány prostřednictvím zvoleného dopravce České pošty, PPL, zásilkovny anebo je možno si je vyzvednout osobně v kamenné prodejně na adrese: Harmonie, Dukelská 8, 682 01 Vyškov

Při platbě převodem předem na účet odesílám zboží do 3 dní ode dne přijetí platby. Počítejte s tím, že připsání platby může trvat i 3 pracovní dny.

Jestliže zákazník zásilku nepřevezme, dopouští se tím porušení podmínek, podle nichž byla uzavřena kupní smlouva a se kterými souhlasil, budeme na něm vyžadovat náhradu vzniklé škody za vynaložené náklady na poštovném, balném a fakturaci - dle §420, §588 Obč.z. Stanovená částka pak bude uhrazena na účet.

Při osobním odběru rezervuji zboží maximálně 5 dní - lze prodloužit po vzájemné domluvě.

Možnosti platby:

Platba bankovním převodem:

Pokud si zvolíte tento způsob platby můžete Vaši platbu za zboží poukázat na náš účet:

1. bankovním převodem z Vašeho účtu:

Číslo účtu 2108423856/2700

Variabilní symbol: číslo objednávky

Bankovní spojení:
Zaplacené zboží vám bude připraveno a do 3 dnů po obdržení platby na náš účet bude odesláno.

2. Hotově, osobní odběr:

V tomto případě zaplatíte hotově při převzetí zboží - adresa převzetí uvedena v kontaktu, zboží je možné si vyzvednout na základě mailového či telefonického potvrzení o jeho přichystání. Na termínu vyzvednutí zboží je nutné se předem s námi domluvit!!!

3. V hotovosti na dobírku u vybraného přepravce.

Storno objednávky :

Objednávku můžete bez udání důvodu do 24hodin stornovat a to e-mailem:

bio-harmonie@ seznam.cz

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Podmínky pro vrácení peněz/výměnu zboží:

Zboží musí být zasláno zpět na naši adresu neporušené a nepoužité v originálním obalu, tak aby mohlo být nabízeno dalším zákazníkům. (Pokud nebude vrácené zboží v původním obalu, bude nést známky používání, bude poškozené nebo nebude kompletní, má prodávající právo úměrně snížit vracenou částku za zboží. Zboží musí být odesláno nejpozději do 14 dnů po obdržení zboží. Součástí zásilky musí být průvodní dopis s Vaším jménem a adresou, číslem faktury a informací, zda si přejete vrátit peníze nebo vyměnit zboží V případě vracení peněz uveďte Vaše bankovní spojení. Vracíme Vám pouze peníze za zboží, nikoliv poštovné! Zboží zaslané na dobírku nebude převzato!

REKLAMACE:

Pokud není stanoveno jinak, je standardní záruční doba 24 měsíců.
Vznikne-li na zboží v záruční době reklamovatelná vada, zašlete vadné zboží s kopií dokladu o koupi a průvodním listem s popisem vady na naši adresu. Vaši reklamaci vyřídím co-nejdříve, v souladu s českými právními předpisy.

Shrnutí

Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získám, chráním před zneužitím, nikomu jinému neposkytuji (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb. Vyhrazuji si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách.

Příjemný nákup online přeje Harmonie