Feel Eco čistič kuchyní 500 ml

94,00 Kč
S DPH

Ekologický a účinný tekutý čistič kuchyní určený k mytí a čištění veškerých nesavých povrchů kuchyňského vybavení – pracovních desek, kuchyňských linek, sporáků, dřezů, digestoří, obkladů, dlaždic i jiných skleněných, smaltovaných a nerezových povrchů. Přípravek rychle a spolehlivě odstraňuje zašlou špínu, mastnotu a další nečistoty, mimo jiné i usazeniny z cigaretového dýmu.

Počet

Přípravek rychle a spolehlivě odstraňuje zašlou špínu, mastnotu a další nečistoty, mimo jiné i usazeniny z cigaretového dýmu.

Použití: Přípravek nastříkejte na znečištěnou plochu. Nechte 3 – 5 minut působit. Setřete hadříkem a opláchněte vodou. Čistič není vhodný k čištění nasákavých materiálů a hliníku. Horké nebo teplé plochy nechte před nanesením přípravku vychladnout. V případě pochybností o kompatibilitě přípravku s citlivými materiály vyzkoušejte odolnost povrchu nanesením na méně viditelnou část.

Nekombinujte s ostatními čistícími prostředky. Zamezte delšímu kontaktu s pokožkou. Skladujte v chladu v originálním dobře uzavřeném obalu, odděleně od nápojů a potravin.

Objem: 500 ml

FEEL ECO
ES15
19 ks