Feel Eco aviváž s vůní ovoce 1 l

89,00 Kč
S DPH

Ekologický koncentrovaný avivážní prostředek s přírodní vůní čerstvého ovoce bez obsahu alergenů. Dermatologicky testováno u osob s citlivou pokožkou (netestováno na zvířatech). Kombinací aviváže a pracích prostředků Feel Eco zajistíte svému prádlu komplexní ošetření a ochranu barev. Prací gel je vhodný pro všechny druhy materiálů mimo vlnu a hedvábí.

Počet

Aviváž Feel Eco je vyroben z přírodních materiálů (certifikováno VEGAN) a je biodegradabilní (biologicky rozložitelná) = šetří životní prostředí. Navíc má antistatický efekt, takže odstraňuje elektrostatický náboj z textilií. Vaše prádlo je po vyprání měkké, příjemně voní a lze snadno žehlit. Aviváž je vhodná i na praní dětského prádla a ručníků.

Použití:

Roztřiďte prádlo (například podle barvy, míry zašpinění, druhu vlákna). Perte vždy plnou pračku a vyhněte se použití příliš velkého množství pracího prostředku. Nenalévejte přímo do bubnu pračky, používejte přihrádku pro aviváž určenou výrobcem pračky. Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí.

Objem: 1 l

FEEL ECO
FE6
20 ks