Balzám na rty

99,00 Kč
S DPH

Tyčinka na rty k celoročnímu ošetřování rtů a drobných poranění. Účinky gelu z Aloe vera umocňuje jojobový olej a včelí vosk.

Počet

Popis a účel:
Utišující vlastnosti aloe vera jsou ideální pro péči o rty, které chrání před sluncem a větrem. K vytvoření nejúčinnějšího výrobku k celoročnímu ošetřování rtů přidáváme další nejjemnější ingredience, jako jojobový olej a včelí vosk. Aloe Lips zklidňuje, vyhlazuje a zvlhčuje popraskané a suché rty a pomáhá při prevenci oparů. Chrání rty dokonce i v nejextrémnějším počasí. Kdyby vaše rty uměly mluvit, žádaly by si Aloe Lips! Příznivé účinky Aloe Lips však tímto výčtem zdaleka nekončí. Mnoho zákazníků pociťuje rychlou úlevu při jeho použití na hemeroidy. Každopádně, ať už se opalujete nebo lyžujete, pořádáte piknik u řeky anebo grilujete na zahradě, mějte Aloe Lips vždy po ruce. Je ideálním pomocníkem v nouzových situacích, jako např. poštípání hmyzem, drobná pořezání či popáleniny, a pro své rozměry je přímo předurčen k nošení v kapse, kabelce nebo v balíčku první pomoci.

Složení:
Stabilizovaný gel z Aloe vera (35,42%), petrolatum, jojobový olej, oktylhydroxystearan, myristyl myristát, kandelilový vosk, včelí vosk, karnauba, aroma, ozokerit, oktyldimetyl PABA, alantoin, propylparaben.

Obsah, forma:
4,5 g, tyčinka

FLP
FLB1
14 ks