Tuhý deodorant Aloe Vera

230,00 Kč
S DPH

Deodorant se snadno nanáší, zanechává pocit svěžesti a čistoty po celý den. Nezanechává skvrny na šatech a neobsahuje škodlivé antiperspirační hliníkové soli.

Počet

Popis a účel:
Když stoupá teplota nebo se ocitneme pod tlakem okolností, potřebujeme mít ke zvýšení sebedůvěry po ruce partnera, který nám pomůže udržet pocit svěžesti. Tuhý deodorant Aloe Ever-Shield poskytuje účinnou celodenní ochranu proti pachu podpažního potu. Může se aplikovat přímo po sprchovaní nebo depilaci voskem bez pocitu štípání. Společnost Forever Living Products vytvořila výrobek, který maximalizuje přírodní dezodorační vlastnosti aloe vera bez přidání látek, které mohou postupně ohrozit naše zdraví. Podpažní deodorant Ever-Shield se stabilizovaným gelem z aloe vera neobsahuje žádné dráždivé či škodlivé antiperspirační aluminiové soli, které se nacházejí v mnoha jiných deodorantech dostupných na trhu. Aluminium je toxický kov. Hlavní účinky přílišného množství aluminia se, jak se zdá, projevují na centrálním nervovém systému a v některých případech je nadměrné množství aluminia v těle spojováno s Alzheimerovou chorobou. Může též porušit status kalcia v těle, protože má vliv na činnost příštítných tělísek. Přílišné množství hormonu příštítných tělísek může vést k vysokému obsahu kalcia v krvi, což je spojeno s bolestmi kostí, psychiatrickými symptomy a zácpou. V neposlední řadě bylo zjištěno, že syntetické složky mnoha podpažních deodorantů mohou být jednou z příčin nádorových onemocnění (rakovina prsu). Již ve věku, kdy si začínáme holit podpažní jamky, vzniká nebezpečí infekce, která pak negativně ovlivňuje činnost žláz. Protože rakovina prsu zaznamenává obrovský nárůst, věnovala firma FLP vývoji tohoto přípravku jedenáctileté úsilí, jehož cílem byla naprostá čistota a bezpečnost. Jsme hrdí na to, že vám přinášíme výrobek, který eliminuje výše jmenovaná rizika, aniž by se snížila jeho kvalita. Praktický tvar umožňuje aplikaci Ever-Shieldu přesně tam, kde je třeba. Díky speciálnímu složení deodorant lehce klouže po těle a nezanechává skvrny na oděvu.

Složení:
ropylenglykol, purifikovaná voda, stearan sodný, stabilizovaný aloe vera gel (4,4%), aroma, triklosan.

Obsah, forma:
92 g

Dávkování:
K dosažení pocitu celodenní svěžesti a čistoty aplikujte Aloe Ever-Shield denně do podpaží. Na vašem oděvu nezanechá žádné skvrny.

FLP
FLPDEO
5 ks